Podesty ruchome teleskopowo-przegubowe, podnośniki koszowe


Ich parametry techniczno-użytkowe umożliwiają wykonywanie prac w miejscach trudno dostępnych.


Podesty teleskopowe, przegubowe oraz teleskopowo-przegubowe służą do prac montażowych, konstrukcyjnych oraz innego typu robót w miejscach trudno dostępnych, znajdujących się na znacznej wysokości, bądź też w miejscach oddalonych od punktu, w którym można ustawić urządzenie. W przypadku podestów teleskopowych i teleskopowo-przegubowych możliwe jest podniesienie pracownika wraz z wyposażeniem na odpowiednią wysokość i przemieszczanie go we wszystkich kierunkach na sztywnym ramieniu teleskopowym. Mobilność oraz możliwości manipulowania położeniem kosza powodują, że urządzenia te są szczególnie przydatne w przypadku prowadzenia prac montażowych, konserwacyjnych, porządkowych, zmiany elementów wizualnego oddziaływania na klienta wewnątrz hal handlowych.

 

Podesty ruchome nożycowe

Na stanie znajduje się kilkadziesiąt urządzeń tego typu, o różnych parametrach technicznych oraz wymiarach.

Daje nam to absolutną gwarancję dobrania odpowiedniego urządzenia do potrzeb naszych klientów oraz warunków w jakich będzie ono pracować.

Nożycowe samojezdne podesty ruchome z napędem elektrycznym są jedynym dopuszczonym rodzajem urządzeń do prac wewnątrz pomieszczeń zamkniętych, a przy umiarkowanych temperaturach również nadają się do prac na zewnątrz obiektów.

 

Nożycowe samojezdne podesty ruchome są idealnym rozwiązaniem do prac montażowych, instalacyjnych oraz konserwacyjnych, w których oprócz pracownika istnieje potrzeba podniesienia odpowiednich narzędzi, sprzętu oraz zapasu materiału. Podesty tego typu są ostatnio coraz częściej wykorzystywane do prac porządkowych, w reklamie do wieszania billboardów oraz przez ekipy filmowe i telewizyjne podczas realizacji filmów, reklam oraz obsługi imprez masowych. Niektóre z maszyn wyposażone są w białe ogumienie nie brudzące podłoża, dlatego mogą być wykorzystywane do prac w czystych halach z lakierową podłogą (przemysł spożywczy, precyzyjny, samochodowy).